Co zrobić – aby odnieść większą przyjemność z seksu?

Seks to jedna z najprzyjemniejszych czynności jaką może wykonywać człowiek – ba, zostaliśmy stworzeni właśnie do tego, aby uprawiać seks i mieć dzieci, czyż nie? No ale nie mówmy tutaj o potomstwie, przecież chodzi tu tylko o przyjemność – jednakże z czasem, jeśli będziemy robić ciągle i to samo – to nam powoli odczuwana przez nas przyjemność zacznie się zmniejszać, czyż nie? Dlatego też – mamy dla was ten poradnik!

Zacznij ćwiczyć

Może i wydaje się to dość niedorzeczne, ale badania przeprowadzone na uniwersytecie w Teksasie dowiodły, że ćwiczenia fizyczne zwiększają chęć na seks – z racji tego że aktywność fizyczna uruchamia pewne mechanizmy w naszym umyśle, powodujące wzrost ciśnienia krwi – przez co rośnie nasze libido. Nie mówiąc już o tym, że bycie wysportowanym sprawia, że partner (i przy okazji – my) – wydajemy się bardziej atrakcyjni, poza tym stosunek będzie mógł trwać po prostu dłużej. Jeśli chodzi o zalety uprawiania sportu – to jest ich co nie miara – nawet potrafi to poprawić nasze życie łóżkowe!

Zabawki erotyczne to też świetny pomysł

Tak naprawdę – nie ma nic strasznego w różowych kajdankach czy też wibrujących pierścieniach. Oczywiście – na początku wydaje się to złe i bezpruderyjne – ale powinniśmy pamiętać, że to wszystko zostało stworzone dla ludzi – a przecież my również nimi jesteśmy, nieprawdaż? 

Nagrajcie filmik erotyczny!

Na pewno oboje oglądaliście kiedyś filmy porno – na przykład kiedy wasz partner był daleko a wam ,,akurat się zachciało” – bądź też w innej sytuacji (my nie oceniamy) – dlatego też ustawienie kamery przed łóżkiem – i po prostu zrobienie czegoś nowego, może bardzo pozytywnie odbić się na waszej przyjemności z seksu. Tylko nie zapomnijcie później tego schować lub usunąć – kiedyś nawet o takiej tematyce ktoś nagrał film…

„Farbki” z czekolady w łóżku?

Niech pierwszy kamieniem rzuci ten – co nie lubi czekolady. Farbki z czekolady to świetny pomysł, aby najpierw ,,pomalować” nimi partnera – a później z niego takową farbkę zlizać.