Czy partnerzy powinni się wspierać w związku?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być banalnie proste – jednak musimy zauważyć, że związek związkowi nierówny. Dlatego też, dzisiaj postaramy się odpowiedzieć wam w tym artykule na pytanie – czy partnerzy powinni się wspierać w związku?

Jak zwykle – to zależy

Tak naprawdę – to zależy od wieku, płci oraz inteligencji partnerów – oraz czy w ogóle chcą tej pomocy czy też nie. Kolejną kwestą o jakiej powinniśmy tutaj pomyśleć jest czy w ogóle jesteśmy w stanie udzielić takiemu partnerowi prawidłowej (czyli po prostu dobrej) pomocy – ponieważ jak wiadomo nie każdy jest idealny a jeśli się pomylimy w takim wypadku – możemy nawet stracić zaufanie partnera, jeśli nasz związek nie jest zbyt stabilny.

A kiedy powinniśmy udzielać wsparcia partnerowi?

Na pewno wtedy – kiedy o takowe nas poprosi. W wypadku mężczyzn – jest to bardzo rzadki przypadek, ponieważ faceci z reguły nie proszą o pomoc – po prostu starają się rozwiązać ten problem sami. Jeśli chodzi zaś o kobiety – problem może występować w drugą stronę. Zbyt częste proszenie partnera o pomoc może objawiać się u niego irytacją – niechęcią do udzielenia jej – bądź i nawet utraty poczucia chęci bycia z taką osobą – dlatego też pamiętajmy – zawsze i wszędzie jest gdzieś ta cienka – złota granica – której nigdy nie powinniśmy przekroczyć

Jakie są plusy udzielania pomocy partnerowi?

Przede wszystkim jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie – zwiększenie zaufania do partnera – oprócz tego – jeśli będziemy to robić regularnie – zwiększona kompatybilność (czyli dopasowanie) do naszego partnera, dzięki czemu nasz związek będzie tylko silniejszy. Powinniśmy zawsze pamiętać o tym – że związek dwojga ludzi – to tak naprawdę pokazanie światu – jak dobrze możemy ze sobą kooperować. Im lepiej nam to wychodzi – tym oczywiście lepiej nam będzie się żyło. Jeśli jednakże nie będzie nam to się udawało – może nawet dojść do rozpadu związku.

źródło: sexblog24.pl