Jak przywrócić namiętność do naszej sypialni?

Życie jest bardzo zmienne, dlatego też w pewnym momencie naszego życia może przyjść do nas brak satysfakcji z seksu ( lub też do naszej partnerki). W naszym przypadku to raczej nie jest problem, ponieważ jakoś sobie poradzimy, jednakże jeśli partnerka nie odczuwa już zadowolenia z seksu, może doprowadzić to już do rozpadu związku. Jak więc sprawić, żeby namiętność powróciła do naszej sypialni?

Jak znowu rozpalić ogień namiętności?

Rozmowa to najlepszy sposób na to aby zacząć odbudowę waszego związku. Wiedza, co partnerowi nie pasuje, co lubimy razem robić, wyznanie sobie nawzajem nawet najbardziej bezpruderyjnych i dzikich fantazji, na które macie ochotę może dużo w waszym związku zmienić. Kolejnym sposobem jest odpowiednia bielizna erotyczna, bądź też gadżety dla dorosłych. Pamiętaj tylko, że oglądanie takich rzeczy jak zdjęcia nagich lasek w internecie to kiepski sposób na ponowne rozpalenie namiętności w waszym życiu łóżkowym. Wibrujące pierścienie bądź też wibratory pozwolą wam na poznanie siebie ,,lepiej” przez co prawdopodobnie satysfakcja z waszego zbliżenia będzie automatycznie większa.

Jakie są najczęstsze przyczyny braku zadowolenia z seksu?

Wśród przyczyn, które najczęściej objawiają się brakiem satysfakcji z seksu są : – nieznajomość potrzeb partnera – monotonia w łóżku- znudzenie- czasowa impotencja – aseksualizm – nieodpowiednio dobrana pozycja – nieodpowiednie tempo stosunku – problemy natury emocjonalnej – problemy natury psychicznej, bądź też inne, mniej znane przyczyny.

Brak satysfakcji z seksu z partnerem bywa czasami przyczyną frustracji oraz niepowodzeń w życiu osobistym, zazwyczaj też przekładają się na nasze relacje z partnerem. Niespełnieni partnerzy często rezygnują z własnych potrzeb, nie szukając pomocy ograniczają zbliżenia lub szukają możliwości realizacji swoich potrzeb poza związkiem – na przykład poprzez zdradę, czy oglądając nagie nastolatki w internecie. W ten sposób pozornie najłatwiej można pozbyć się ograniczeń, które towarzyszą w trakcie zbliżenia ze stałym partnerem. W kontakcie z obcym partnerem stajemy się bezpruderyjni a rozmowa o wyjątkowych potrzebach przychodzi bez trudu. Jednak aby nasz partner nie szukał pocieszenia podczas zdrady ani nie rezygnował całkowicie z aktywności seksualnej z nami warto spróbować pozmieniać kilka rzeczy, aby sytuacja przestała być taka ,,grobowa” przez co znowu poczujecie się jakby to było wasze pierwsze zbliżenie. Monotonny seks jest w końcu jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związku, szczególnie w czasach kwarantanny.