Jak przywrócić pikanterię do waszej sypialni?

539

Każdy wie że monotonia często przyprawia o agonię (to przenośnia) dlatego też warto jest się zastanowić, jak odpowiednio urozmaicać sobie swoje łóżkowe przygody. W końcu seks to jeden z najważniejszych filarów w związku, przez co jeśli nie będziemy w stanie siebie i naszego partnera zaspokoić, może dojść do niekontrolowanego rozpadu związku. Ale wróćmy do tematu – jak urozmaicić sobie swoje życie łóżkowe? Tego dowiecie się już za moment!

Niech gra wstępna w waszym łóżku trwa dłużej

Wiadomo iż najlepiej aby z gry wstępnej zarówno mężczyzna, jak i kobieta czerpali przyjemność. Niestety często jest tak, że jedna lub druga strona czuje się wolna od próby zaspokojenia potrzeby gry wstępnej partnera, przez co ich partner czuje się wykorzystany, ponieważ odnosi on wrażenie, że jego druga połówka właściwie nie bierze pod uwagę jego satysfakcji. Gra wstępna jest naprawdę kluczowa, ponieważ mało która kobieta seks na szybko, chyba że naprawdę ma na coś takiego ochotę. Gra wstępna pozwala nam przygotować się na zbliżenie. Delikatne pocałunki – tego potrzebują kobiety, ale również i mężczyźni. Nawet podczas niewinnych pieszczot można podniecić się tak, że do skończenia nie potrzeba dużo – zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

 Zabawcie się, jak na filmach dla ,,dorosłych”

Istnieje wiele sposobów na to, aby sobie pomóc. Jednym z nich jest oczywiście bielizna erotyczna, i niekoniecznie musi to wyglądać tak jak na każdym porno z lesbijkami, wystarczy że zdecydujecie się na coś pikantnego. Jest to o tyle prosty sposób, że tak naprawdę niemalże o każdej porze dnia możecie się udać do pobliskiego sex shopu, bądź też zamówić odpowiedni zestaw przez internet. Odpowiednia bielizna erotyczna sprawi, iż atrakcyjność twojej partnerki znacznie wzrośnie, przez co będziecie w stanie robić to częściej i dłużej. Przebieranki również są tutaj w menu, więc jeśli masz ochotę zabawić się z seksowną pielęgniareczką – po prostu poproś o to partnerkę i kupcie odpowiedni do tego strój. Naturalnie, jeśli nie chcecie poprzestać na bieliźne, to dzisiejszy przemysł erotyczny oferuje naprawdę szeroką gamę produktów, od tych bardzo dyskretnych, po te najbardziej bezpruderyjne, a to, po które zdecydujecie się sięgnąć, zależy już tylko od ciebie (i jeśli masz to partnerki). Oczywiście na początek warto jest zacząć na spokojnie, od nakładek wibracyjnych, czy kulek gejszy, a już tak niepozorne zabawki potrafią dostarczyć zupełnie nowych wrażeń w sypialni i poza nią.

Zastanówcie się nad kupnem kamasutry

Oczywiście w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć tej popularnej książki o seksie. Jest ona uznawana za jeden z najlepszych sposobów na urozmaicenie sobie seksu.