Jak sprawić aby nasze życie erotyczne uległo poprawie?

Niestety, aby do czegoś dojść, trzeba na to zapracować. Nie inaczej jest w wypadku życia erotycznego, jeśli nasze życie ,,łóżkowe” jest praktycznie nieobecne, to bez odpowiedniego przygotowania raczej niczego wielkiego nie zdziałamy. Jak więc najlepiej jest sprawić, aby nasze życie łóżkowe uległo poprawie?

Jak sprawić aby nasze życie erotyczne uległo poprawie?

Zainwestuj w gadżety erotyczne

Dzisiejszy przemysł erotyczny oferuje naprawdę szeroką gamę produktów, od tych bardzo dyskretnych, po te najbardziej bezpruderyjne, a to, po które zdecydujecie się sięgnąć, zależy już tylko od ciebie (i jeśli masz to partnerki). Oczywiście na początek warto jest zacząć na spokojnie, od nakładek wibracyjnych, czy kulek gejszy, a już tak niepozorne zabawki potrafią dostarczyć zupełnie nowych wrażeń w sypialni i poza nią.

Erotyczna bielizna stanowi świetny dodatek do zabaw łóżkowych

 Rynek erotyczny pełen jest producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, którzy oferują produkty z najwyższej jakości materiałów, od satyny po skórę. I, podobnie jak w przypadku zabawek, możecie sięgnąć po odzież bardziej dyskretną, odważniejszą, czy wręcz jednoznacznie kojarzące się z bardzo niegrzecznym seksem. Taka odzież jest też świetnym prezentem na wspólną rocznicę, czy Walentynki, przenoszącym ich świętowanie bezpośrednio do łóżka. 

BDSM – czyli zabawa dla bardzo niegrzecznych

Już samo zasłonięcie oczu, czy też skrępowanie rąk gwarantuje całkowicie nowe doznania, nie tylko cielesne, ale i wizualne. Wywodzące się z Japonii metody wiązania ciała w różnych pozycjach, nazywane shibari, są uważane nawet za formę sztuki, wymaga to jednak pewnej praktyki, gdyż niektóre węzły potrafią być wyjątkowo skomplikowane. Co jest najważniejsze w takich praktykach, to zaufanie i słuchanie swojego partnera. Kontrolowane zadawanie bólu, na przykład poprzez klapsy, nie może w żadnym wypadku spod tej kontroli się wymykać. To w końcu nie ostry film porno tylko prawdziwe życie, dlatego też ustalcie swoje słowo bezpieczeństwa, którego użycie będzie skutkowało natychmiastowym przerwaniem wykonywanych czynności. BDSM potrafi być niezwykle ekscytującą zabawą, pod warunkiem, że jesteście wyjątkowo odpowiedzialni.