Jak zadbać, aby związek przetrwał wieki?

896

Naturalnie związek to coś, co jest nam dane na pewien czasu – czy jest to kilka tygodni, miesięcy, lat – tego szczerze powiedziawszy nikt nie wie, ale jeśli będziesz o niego dbał, to istnieje większa szansa na to, że przetrwa on o wiele dłużej. Jak więc zadbać o to, aby twój związek przetrwał wieki? Tego się dowiesz już za chwilę!

Wspólne cele są ważne

Jeśli twoje cele życiowe zbiegają się z tym, co założył sobie twój partner, to jest to już więcej niż połowa sukcesu. Wartości wspólne są naszym wewnętrznym kompasem, który pozwala nam podążać w wybranym przez nas kierunku. Fakty dowiodły, że kluczem do budowania dobrych relacji jest zawsze spójność poziomu wartości. Różne cele partnerów w związku utrudnia pogodzenie dwóch różnych światopoglądów, więc miej tego świadomość i wybierz partnera, który ma podobne poglądy na życie co ty. 

Postaraj się ostrożnie dobierać słowa

Zawsze staraj się zwracać uwagę na to, jak prowadzisz rozmowę. Dlatego też, zanim zaczniesz rozmawiać ze swoim partnerem, najpierw postaraj się zrozumieć obecne emocje swojego partnera. W końcu im w lepszym nastroju on będzie – tym lepiej dla ciebie. Dlatego też kiedy z nim rozmawiasz, postaraj się wychwycić jak się aktualnie czuje, oraz zapytać przede wszystkim o takie ważne kwestie, jak to, czy akurat w tym momencie czegoś nie potrzebuje, lub czy nie chce na jakiś temat porozmawiać.

Pamiętaj też o tym, aby rozpoczynać rozmowy powoli, na subtelne tematy, ponieważ gdy rozmowa będzie się rozwijać, będziesz miał większą szansę na to, aby w razie problemów je w porę wychwycić. Oczywiście bardzo przydatne jest również dobre rozumienie języka flirtu, więc łatwiej wtedy wmanewrować partnera w powiedzenie, co mu leży na sercu. Okej, wróćmy do tematu. W końcu jeśli dialog prowadzony jest we właściwy sposób i elokwentnie używasz „właściwych słów”, to masz okazję do tego, aby przekonać partnera do swoich racji (oczywiście z uwzględnieniem jakichś kompromisów) – na przykład do tego, aby oglądać wspólnie filmy erotyczne, bądź na przykład jechać akurat w miejsce, które masz ochotę zwiedzić.

Sexting 

Oczywiście możesz też zacząć pisać niegrzeczne wiadomości do swojej partnerki, które sprawią, że będzie bardziej nastawiona na seks. Jeśli wszystkie powyższe kroki się powiodą, to możesz liczyć na coś więcej tego wieczoru. Oczywiście musisz działać biegle, bo rozmowy prowadzone w nieodpowiedni sposób mogą doprowadzić do tego, że Twój partner już nie będzie chciał z tobą rozmawiać, co najprawdopodobniej spowoduje, że tego dnia będziesz ,,klepał niemca po kasku”. 

źródłó: https://filmy-erotyczne.org