Jak zapomnieć o byłym partnerze?

Rozstania są bardzo bolesne. Wspólne marzenia, sny, cele w życiu, czasami nawet i majątek idą w niwecz. Nikt tak naprawdę nie wygrywa przy rozstaniach, ani ta strona która zrywa, ani ta która właśnie się dowiedziała że nie jest już w związku. Jednakże ty, czytający ten artykuł nie masz tego jeszcze za sobą prawda? Dzisiaj dowiesz się, co musisz zrobić, abyś przestał myśleć o byłym partnerze.

Czas leczy rany, również te na sercu

Czekanie na poprawę stanu rzeczy jest jednocześnie takie proste, a trudne zarazem. Niestety, ale większość z nas jest tak zbudowana, że przez długi okres czasu nie będziemy w stanie zapomnieć o tej osobie, z którą byliśmy w związku. Czasami ten okres może trwać kilka tygodni, miesięcy, lat a nawet są przypadki, gdzie dana osoba nigdy nie była w stanie powrócić do kolejnych związków, bez myślenia o tamtej osobie. Jednakże samo ,,dawanie czasu tutaj nie wystarczy. Co jeszcze powinniśmy zrobić?

Pamiętaj, że jesteś sobą

Tak, jesteś sobą. Jedną, unikalną osobą na kilkanaście bilionów ludzi na tym świecie. Nie bez powodu mówi się, że ,,,tego kwiatu jest pół światu” – ponieważ jest to po prostu prawda. Jeśli chcesz zapomnieć o swojej byłej/byłym, musisz to zrozumieć. Dlatego też postaraj się wrócić do swoich hobby, odezwij się do swoich starych przyjaciół czy też nawet zrób coś fajnego dla siebie, i udaj się do spa bądź też kup sobie tą rzecz, którą od dawna chciałeś kupić. Teraz już możesz – jesteś z powrotem panem (bądź panią) własnego życia, nieprawdaż?

Poznaj nowych ludzi

Niekoniecznie musisz latać z wywieszonym językiem wszędzie szukając kontaktu z nowymi ludźmi. Wystarczy, że zapiszesz się na jakiś ciekawy kurs, który będzie się pokrywał z twoimi zainteresowaniami. Na pewno wtedy poznasz kogoś ciekawego, może nawet będzie to twój następny, najlepszy przyjaciel na całe życie? Poznawanie nowych osób ma mnóstwo pozytywów, co zostało dowiedzione naukowo, dodatkowo warto jest też wspomnieć, że człowiek osamotniony ma większe szanse na zachorowanie na depresję.

Zacznij nowe hobby

Skoro teraz jesteś na pewien czas sam/a, to czemu nie zająć się czymś, na co zawsze nie miałeś/aś czasu? Może jest to nauka gry na gitarze, ten projekt którego nigdy nie masz czasu skończyć, bądź też coś innego, co zawsze chciałeś/aś zrobić, ale nie nigdy jakoś nie starczało ci na to czasu? Teraz jest na to najlepszy moment, w końcu oprócz satysfakcji z osiągnięcia zamierzonego przez ciebie celu, będziesz w stanie choć na chwilę nie myśleć o swoim byłym partnerze, i zająć się tym, co sprawia ci przyjemność.

źródło: https://www.sexblog24.pl