Jakich osób należy unikać, jeśli chcesz wejść w związek?

973

Niestety ale czasami zdarza się tak, że zakochujemy się w osobach, które na to po prostu nie zasługują – i często nam bardzo ciężko jest to zauważyć przez ,,różowe okulary”. Dlatego też dziś przedstawimy ci osoby, których należy unikać, jeśli chcesz wejść w normalny związek!

Toksyczny człowiek

Zazwyczaj pojawia się taki człowiek, w którym partnerzy mają sporo nadziei i oczekiwań z nim związanych. Jednakże mimo to, perfekcyjny obraz takiego człowieka rozpada się zaraz po poznaniu go. Mimo to, nadal masz fałszywe nadzieje, że możesz zmienić tę osobę. Tak, możesz zmienić partnera, ale po co? Takie osoby zazwyczaj ciągną nas w dół, nie dając nic w zamian. Jedną z charakterystycznych cech takich osób jest chorobliwa zazdrość, bądź też wykorzystywanie nas w celach majątkowych.

Manipulator

Ludzie, którzy lubią manipulować innymi, zawsze próbują „komuś pomóc”. To prowadzi do życia W dysfunkcyjnym związku jedna strona jest pełna złości i „musi” kontrolować tą drugą osobę. Manipulacja jest częścią ich życia, nieustannie martwią się sytuacją i konsekwencjami swoich czynów. Boją się odrzucenia i utraty kontroli. Ich skłonność do kontrolowania jest częścią ich osobowości, więc jeśli ich związek się nie powiedzie – to wpadają w złość. Takie osoby zazwyczaj cechuje duża agresywność, oraz nie dopuszczanie do komunikacji ze znajomymi ich drugiej połówki.

Te same charaktery

Wszyscy wiedzą, że do osiągnięcia harmonii potrzebne są dwie strony monety. Naturalnie nie ma to nic wspólnego ze zwykłymi, zwyczajnymi argumentami, których wszyscy doświadczyliśmy, ale tak naprawdę nikt nie wytrzyma z samym sobą w związku zbyt długo.

Totalne przeciwieństwa

W wielu związkach zdarza się, że partnerzy nie pasują do siebie, lub tez pochodzą z różnych środowisk – a zwykle nie jest to dobre połączenie. Najmądrzejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest próba rozmowy na „spokojnie” bez emocji, jak jednak wiesz, nie zawsze jest to skuteczne. W końcu jeśli na przykład jedna strona jest bardzo piękna, a druga niezbyt, to zazwyczaj powoduje to brak balansu w związku, co może powodować chęć zakończenia takowego, dlatego też taki związek wymaga bardzo dużo czasu, miłości, oraz zaangażowania obu stron, aby rozwijał się on odpowiednio. Niestety, ale zazwyczaj dla jednej lub też drugiej strony nie jest to kwestia do zrealizowania, dlatego też bardzo często takie związki się po prostu rozpadają.

źródło: https://seksopowiadania.pl