Najlepsze porady dla randkowiczów

Nie zawsze obie strony wiedzą jak zacząć randkować – przez co często zazwyczaj wykonują jakiś błędny ruch i rujnują sobie szanse na głębsze uczucie. Co robić – a czego unikać przed randką? Tego dowiecie się już za moment!

Nie spóźniaj się!

Jeśli umawiacie się gdzieś na randkę, to warto żebyś również był/a na czas, albo nawet 5 minut przed czasem – ponieważ lepiej jest przyjść za wcześnie, niż za późno. Jeśli spóźnicie się pół godziny, to warto jest zadzwonić i przeprosić, bo inaczej po prostu pokazuje to jak bardzo nie szanujecie swojego potencjalnego przyszłego partnera. Skoro na rozmowę o pracę jesteście zawsze o czasie, to również bądźcie o czasie na randce, w innym wypadku partner po prostu nie będzie miał ochoty kontynuować randkować z wami. Jeśli wypadnie wam coś bardzo pilnego, czego nie planowaliście, postarajcie się powiadomić swojego (być może) przyszłego partnera jak najszybciej. Oczywiście druga strona powinna być wyrozumiała i dobrze by było, gdybyście umówili się na inny termin. Jednakże jeśli okaże się że straciła zainteresowanie – to oznacza że po prostu nie była tego warta. W końcu nasze życie nie wygląda jak filmy erotyczne, gdzie okazuje się, że po jakimś czasie spotykasz na ulicy kogoś po nieudanym spotkaniu, a późnej od razu idziecie do łóżka. Pamiętajmy o tym, że nigdy się nie da przewidzieć, co przyniesie nam  życie, i na przykład członek rodziny w szpitalu po wypadku nie może zaczekać, tylko dlatego bo idziecie na randkę, prawda?

Rachunek ,,pół na pół”

Darmowy posiłek, kiedy jednak nie macie ochoty więcej oglądać tego człowieka, po prostu nie jest fair. Dlatego też, nie jest fajne z waszej strony, kiedy każecie drugiej połówce płacić cały rachunek. W końcu skoro tak mocno mówi się o ,,równości płci” to może pokażcie to przez zapłacenie za swoją część posiłku i alkoholu?

Postarajcie się ukierunkować swoją ekscytację

Randka z kimś to bardzo ekscytująca rzecz w naszym życiu. Jednakże musimy też pamiętać o tym, aby zachować spokój. Przecież chcemy spędzić ze sobą miły wieczór dlatego też spokojna rozmowa o swoich zainteresowaniach, pasjach i innych interesujących kwestiach powinna zostać przeprowadzona na spokojnie, chociaż postarajcie się pokazać że spotkanie bardzo was interesuje!

Lepiej powiedz, że to nie było to, niż się nie odzywaj

Nie odpowiadanie na czyjeś wiadomości, po tym jak na początku wyraziliśmy nasze zainteresowanie jest bardzo przykre dla osoby przeciwnej. Zarówno kobiety jak i mężczyźni to robią, czy to jest przez komunikatory, czy też już po randkach. Każdy chyba chciałby dostać odpowiedź, co poszło nie tak – przecież wystarczyłoby napisać zwykłe : ,, nie jestem już zainteresowana/y” – nie jest to chyba aż tak wielki wysiłek, prawda?