Seks gadżety – czyli jak poprawić swoją sytuację w łóżku?

Według badań seksuologów, coraz więcej par rozpada się z powodu aktualnej sytuacji – ale także z powodu ciszy w łóżku. Oczywiście są sposoby na to, aby ją poprawić – jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby poprawić swoją sytuację łóżkową? Masturbacja, seks zabawki? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zanim jednak zaczniesz szukać seks zabawek

Po pierwsze, decyzja na zakup powinna wyjść z obu stron, ponieważ w niektórych przypadkach jedna strona może chcieć się zabawić czymś nowym, a druga strona odmawia. Nie ma wątpliwości, że obecnie na rynku jest wiele produktów do wyboru. Jako osoba niedoświadczona może napotkać duże problemy w wyborze, dlatego poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji, które mogą ci pomóc ułatwić swoją sytuację łóżkową!

Kamasutra

W końcu co jest złego w zakupie książki dla twojego partnera? Dzięki tym zabawom para będzie miała okazję wypróbować nieznane wcześniej pozycje, zmierzyć się z erotycznymi wyzwaniami, a co najważniejsze utrzymać odpowiedni nastrój w łóżku. Nie da się ukryć, że Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby podarować swojej kobiecie tego rodzaju erotyczny prezent. Niewątpliwie nie jest to jedyna sytuacja, w której takie prezent będzie można wykorzystać. 

Kajdanki

Kajdanki to dobry produkt erotyczny dla początkujących, który pomoże Ci pozbyć się nudnego seksu. Jego użycie zależy od kreatywności pary. Ludzie od dawna wiedzieli, że wyłączenie jednego z doznań wzmocni drugie, dlatego użycie kajdanek może o wiele mocniej stymulować partnera w trakcie seksu. 

Wibratory

Wibratory nie pojawiają się tylko w popularnych formach (jako penis), ponieważ wyglądają też bardzo różnie – ostatnio coraz popularniejsze stają się tzw. wibrujące jajka. Przykładowo, każda seks amatorka, która preferuje kamerki jako źródło swojego dochodu, korzysta z nich aby zachęcić klientów do wpłacania datków, bądź też coraz więcej par bawi się nimi także w miejscach publicznych. Przed wyjściem kobieta wkłada do pochwy wibrujące jajko, a partner otrzymuje pilota – w miejscu publicznym partner zmienia ustawienia wibracji, a partnerka próbuje się ukryć jej podniecenie. 

Pejcze

Dla fanów BDSM, bicze i baty to świetny sposób na zabawę, kiedy noc okazuje się zbyt spokojna. Jeśli Twoja kobieta (lub Ty) lubi odczuwać ból w trakcie gier miłosnych, to taki prezent jest zdecydowanie najlepszy dla Ciebie. 

Afrodyzjaki

Wiele osób uważa, że afrodyzjaki nie działają, ale ich działanie zostało potwierdzone przez niezależnych badaczy – dodatkowo wątpiącym w ich potęgę zalecamy zakup próbek i przetestowanie ich na własnej skórze. W końcu nie jest drogie i może pomóc odkryć zupełnie inny świat perfum, który naprawdę spodoba się kobietom. 

Korki analne

Korki to kolejny sposób na to, aby sprawić, żeby kobieta była ,,ciaśniejsza” w środku. Ostatnimi czasy sporą popularność zdobywają również korki z przyczepionym ogonem na końcu, choć tego tematu raczej nie mamy ochoty poruszać. Do tego musicie się przekonać sami.