Jak ożywić swoje życie łóżkowe?

1995

Wiele par – które są ze sobą razem od dłuższego czasu zmaga się z tym problemem – nuda w łóżku. Przez to też, relacje z czasem zaczynają się pogarszać, aż w pewnym momencie doprowadza to (oczywiście nie wszystkich) do zdrady – ponieważ partner przestał ich zaspokajać seksualnie. Jakie są sposoby na to, aby do tego nie dopuścić?

Przede wszystkim – rozmowa

Może i wydaje się to dość dziwne, ale tak naprawdę rozmowa powinna być podstawowym czynnikiem który ma za zadanie uleczyć wasze relacje w łóżku. Może partner ma ochotę na coś nowego? Może chce spróbować innego rodzaju seksu? Oczywiście trzeba wyczekać w tym wypadku na odpowiedni moment – przecież rozmowa o tym na przykład w kościele jest nie na miejscu – ale będąc wieczorem, w domu – można przecież na spokojnie o tym porozmawiać, czyż nie? 

Seks publiczny

Nic tak chyba nie podnosi ciśnienia jak seks w plenerze – niektórzy podnoszą poprzeczkę do tego stopnia, że uprawiają seks w miejscach normalnie uczęszczanych przez ludzi w biały dzień. Ale na początek – lepiej wybrać się na łąkę (oczywiście jak jest lato!) bądź nad jezioro, albo nawet w góry – wybór należy do was (tylko nie dajcie się złapać!).

Seks w wannie – bądź pod prysznicem

Tutaj jednakże trzeba zaznaczyć, że jeśli należycie do ludzi wyższych (bądź bardziej puszystych) – to ta opcja niestety odpada. Jednakże bardziej dostępną opcją jest właśnie miłe ,,tete a-tete” pod prysznicem. Tylko odpowiednio ustawcie temperaturę oraz słuchawkę prysznicową – chociaż w pewnym momencie i tak nie będzie to was już obchodziło…

Erotyczne przebieranki – jeden z najlepszych sposobów na podkręcenie temperatury w łóżku

Być może i jest to dość oklepany temat – jednakże erotyczne przebieranki to świetny sposób na podniesienie temperatury w waszym łóżku. Gorsecik – bądź też pończochy razem z pasem mogą naprawdę podkręcić ,,seksapil” twojej partnerki. Tylko nie ubierz się w garnitur – idziesz do łóżka a nie na rozprawę sądową.