Jak zacząć rozmawiać z kobietami?

Większość facetów nie potrafi rozmawiać z kobietami. W dzisiejszych czasach, aby znaleźć sobie dziewczynę jest to absolutny mus. Kiedyś, kontakty z kobietami były utrudnione przez normy socjalne tamtych czasów, ale żyjemy już w dwudziestym pierwszym wieku, gdzie posiadamy coś takiego jak internet, co może nam pomóc w tym trudnym zadaniu. Jak więc zacząć rozmawiać z kobietami?

Traktuj je z szacunkiem 

Kobiety bardzo nie lubią kiedy ktoś traktuje je jak przedmiot, bądź też zabawkę. Niestety ale wielu facetów popełnia właśnie ten błąd, przez co niweczy sobie jakiekolwiek szanse na poznanie fajnej kobiety w swoim życiu. Z resztą gwizdanie na kobietę bądź rzucanie jakimś oklepanym tekstem. To może nam przysporzyć przypięcie łatki zboczeńca oraz kogoś kto molestuje kobiety – co nie jest chyba pożądane przez większość facetów.

Dowiedz się co ją interesuje

Panowie – rozmowa z kobietą o typowo męskich sprawach w 99 procentach przypadków nie przysporzy wam jej sympatii, a wręcz przeciwnie – kobieta uzna was za buca, który jest wyłącznie skupiony na sobie, ale przecież wy tylko chcieliście się ,,tylko zaprzyjaźnić”. No to niestety źle trafiliście, bo w ten sposób nigdzie nie dojdziecie. Musicie się nauczyć elokwencji a oprócz tego w ogóle zainteresować się kobietą, co ona lubi, może nawet o tym nie wiesz, ale ona lubi na przykład wyścigi samochodowe (o ile ty tym też się interesujesz) ale spłoszyłeś ją głupią gadką o czymś niezbyt interesującym.

Spraw, aby poczuła się komfortowo w twojej obecności

Wiele kobiet (facetów z resztą też) ma tendencję do przeceniania swojej urody oraz atrakcyjności, dlatego też często dobrym pomysłem jest jasne oznajmienie jej, że nie szukasz z nią związku. Rozluźni to ją i przestanie na ciebie się patrzeć w stylu ,,o, on chcę coś ode mnie – wiadomo co, ale ja mu tego nie dam, jest za xyz”.

Hobby może ci pomóc na starcie

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy z tego, iż kobiety też mają przeróżne hobby. Najczęściej jest to jakaś forma tańca, bądź coś popularnego w stylu zumby, czy jogi. Niektóre nawet występują w roli modelki i robią sobie zdjęcia erotyczne do znanych czasopism. Pojawienie się w tych kręgach mężczyzny często sprawia, że kobiety są oczarowane taką osobą (choć nie wszystkie) przez co kontakt z nimi będzie sporo ułatwiony, ale wciąż powinniście pamiętać o tym, że Panie nie rzucą się wam w objęcia tylko dlatego, bo przyszliście na jedne zajęcia związane z wspólnymi zainteresowaniami.

Zacznij się udzielać w grupie wolontariuszy

To zaskakujące, jak wiele kobiet udziela się w wolontariacie. Poza tym, oprócz tego że będziesz w stanie poznać nowe osoby, być może i spodoba ci się pomaganie osobom potrzebującym.