Jaki erotyczny prezent wybrać?

Wybór odpowiedniego erotycznego prezentu dla kogoś bliskiego może zaważyć o całej naszej relacji z tą osobą, dlatego też najlepiej jest wybrać odpowiedni przedmiot po dłuższym zastanowieniu się, oraz po tym czy na pewno tą osobę znamy na tyle, aby taki prezent jej dać. No ale nie przedłużając – jaki prezent erotyczny dla bliskiej osoby możemy wybrać?

Erotyczne sesje zdjęciowe

Tak, dobrze przeczytaliście, zrobienie sobie sex fotek dla swojego partnera to świetny i dość tani (oczywiście jeśli macie odpowiedni do tego sprzęt) sposób na to aby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Naturalnie taka mała erotyczna galeria, wykonana w odpowiedni sposób może stanowić idealny prezent na takie okazje jak walentynki bądź rocznicę, jeśli jednak zachowamy temat podobnie do danego okresu (na przykład niegrzeczny strój związany ze świętami) to nawet na takie okazje jak święta taka ,,galeria erotyczna” się nada na prezent.

Kulki gejszy

Kulki gejszy to świetny prezent dla kobiety, ponieważ tak naprawdę to nie jest do końca gadżet erotyczny, z tego powodu iż służy on także do treningu mięśni dna miednicy. Regularne używanie kulek poprawia jakość życia seksualnego i wzmacnia orgazm, ale również i zapobiega nietrzymaniu moczu, a to są problemy, które dotyczą wielu kobiet. Jeśli zdecydowałeś/aś się na zakup kulek gejszy, to wybierz te modele, które zrobione są z bezpiecznych materiałów, takich jak silikon, czy metal. Unikaj plastiku oraz żelu, ponieważ nie są one zbyt higieniczne.

Pierścień erekcyjny

Jest to bardzo prosta zabawka erotyczna, którą można dać na prezent komuś bliskiemu. Oprócz ozdoby pełni on więcej funkcji, mianowicie wzmacnia i podtrzymuje erekcję, wpływa korzystnie na długość stosunku i może przyczynić się do silniejszego orgazmu. Modele z wibracją lub z charakterystycznym czubkiem zapewniają dodatkową stymulację kobiecych części partnerki podczas penetracji. Jeśli chodzi o wybór modelu dla początkujących, to warto rozważyć wybór modeli wykonanych z silikonu, które są rozciągliwe i łatwe w utrzymaniu czystości. 

źródło: forum erotyczne